Ana sayfa ÜrünlerFiber optik damla kablo

1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu GYXFTPY telekomünikasyon için fiber optik

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu GYXFTPY telekomünikasyon için fiber optik

Çin 1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu GYXFTPY telekomünikasyon için fiber optik Tedarikçi
1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu GYXFTPY telekomünikasyon için fiber optik Tedarikçi 1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu GYXFTPY telekomünikasyon için fiber optik Tedarikçi 1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu GYXFTPY telekomünikasyon için fiber optik Tedarikçi

Büyük resim :  1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu GYXFTPY telekomünikasyon için fiber optik

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: CFO
Sertifika: Rohs
Model numarası: GYXFTPY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1km
Ambalaj bilgileri: 1 km / rulo
Teslim süresi: 7-15days
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union; paypal
Yetenek temini: 2000km / hafta
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: break Fiber türü: G652D, G657A OM1, OM2, OM3
Fiber sayımı: 1-12 çekirdek Outsheath: PVC, LSZH
Renk: Siyah, beyaz veya özelleştirilmiş Döşeme yöntemi: FTTH / FTTx / FTTA
Vurgulamak:

Optical Fiber Cutter

,

Fiber Optic Cleaner

1core / 2 core, / 4core, / 6core / 8core / 10core / 12core FRP güç elemanlı FTTH kablosu telekomünikasyon için GYXFTPY optik fiber

Elyaflar, 250 um, yüksek modüllü bir plastikten yapılmış gevşek bir tüp içine yerleştirilmiştir. Tüpler suya dayanıklı bir dolgu maddesiyle doldurulur. Bir Fiber Takviyeli Plastik (FRP), metalik olmayan bir dayanım elemanı olarak çekirdeğin ortasına yerleştirilir. Borular (ve dolgular), mukavemet elemanının etrafına kompakt ve dairesel bir çekirdekte sarılmıştır. Kablo çekirdeği su girişinden korumak için dolgu maddesiyle doldurulduktan sonra, kablo PE kılıf ile tamamlanır.

1. Ürünler feture:

İyi mekanik ve sıcaklık performansı;

Yüksek mukavemetli hidrolize dirençli tüp boruları;

Özel tüp dolum bileşiği, lifin kritik bir korunmasını sağlar;

Ezilme direnci ve esneklik;

Ucuz ve işletme maliyetlerini düşürebilir;

İki paralel çelik tel çekme dayanımı sağlar;

Küçük çap, hafif ve kolay kurulum;

Uzun teslimat uzunluğu;

2. Şartname:

Model numarası GYXTPY
tip ortak eksenli
İletken Sayısı 2
belgeleme UL, ROHS, SGS
Lif SM / AA / OM3 / OM4
Fiber çekirdek 1 ~ 12 çekirdekli
Ceket Malzemesi PE / LSZH / PU
Döşeme yöntemi Boru hattı / Asma
anahtar kelimeler açık fiber optik kablo
Renk Siyah veya özelleştirilmiş
Fiber marka Corning, LS, vb
Yangına dayanıklı Evet
Uygulama FTTH

Optik özellikleri:

G.652D 50/125 | mm 62.5 / 125 | mm
Zayıflama (+ 20 ℃) @ 850 nm ≤3.0 dB / km ≤3.0 dB / km
@ 1300nm D1,0 dB / km D1,0 dB / km
@ 1310nm .30,36 dB / km
@ 1550 .20,22 dB / km
Bant Genişliği (Sınıf A) @ 850 nm ≥500 MHz · km MH200 MHz · km
@ 1300nm MH1000 MHz · km MH600 MHz · km
Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm

Standartlar:

GYXTPY kablosu Standart YD / T 769-2003 ile uyumludur.

Depolama / Çalışma Sıcaklığı: -40 ° C ila +70 ° C

Carefiber Optical Technology Co, Ltd önde gelen geliştiricilerinden ve fiber optik teknolojisi ve yüksek kaliteli fiber optik iletişim ürünlerinin profesyonel üreticilerinden biridir. Fiber optik patch kablosu, Fiber optik konektör, Fiber optik adaptör, Fiber optik PLC ayırıcı, Hızlı konektör, Fiber optik patch panel, Fiber terminal kutusu, Fiber kapatma ve daha fazlasını sağlıyoruz . Yüksek kaliteli patch cord üretim hattı ekipmanları için, ekleme ve geri dönüş kaybı test cihazı, interferometre test cihazı, konektör ucu mikroskobu, konektör sıkma makinesi, konektör parlatma makinesi, konektör ısıtma fırını, otomatik kablo kesme makinası vb.


Tüm ilgilenen alıcıları firmamızı ziyaret etmeye ve daha fazla bilgi için doğrudan bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz, en kısa sürede size cevap vereceğiz !!!

İletişim bilgileri
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Debbie Lao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)