Ana sayfa Ürünler

Fiber optik zayıflatıcı

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

Fiber optik zayıflatıcı

(10)
Çin Optik Sabit Zayıflatıcı CATV İçin Beyaz, Kadın - Erkek 30 DB Fiber Optik Zayıflama Fabrika

Optik Sabit Zayıflatıcı CATV İçin Beyaz, Kadın - Erkek 30 DB Fiber Optik Zayıflama

Optik Sabit Zayıflatıcı CATV İçin Beyaz, Kadın - Erkek Fiber Optik Zayıflama Fiber Optik Zayıflatıcı, çok çeşitli uygulamalarda kullanılır ve güçte bir azalmanın gerekli olduğu hemen her gereksinimi karş... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Sabit Optik Zayıflatıcı Erkek, Bayan, SCAPC / SCUPC Optik Fiber Zayıflatıcı Fabrika

Sabit Optik Zayıflatıcı Erkek, Bayan, SCAPC / SCUPC Optik Fiber Zayıflatıcı

Sabit Optik Zayıflatıcı Erkek, Bayan, SCAPC / SCUPC Optik Fiber Zayıflatıcı 1. Özellikler Yüksek geri dönüş kaybı fiber optik zayıflatıcı Maksimum çalışma gücü (1W) Düşük dalga boyu izafiyeti fiber optik zay... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Telekomünikasyon için Dayanıklı Metal Fiber Optik Zayıflatıcı LC - ST Flanş Zayıflatıcı 20db Fabrika

Telekomünikasyon için Dayanıklı Metal Fiber Optik Zayıflatıcı LC - ST Flanş Zayıflatıcı 20db

Telekomünikasyon için Dayanıklı Metal Fiber Optik Zayıflatıcı LC - ST Flanş Zayıflatıcı 1. Özellikler: Yüksek hassasiyetli zayıflama değeri Düşük ek kayıp Yüksek dayanıklılık Yüksek güvenilirlik ve kararlılık ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Ağ Bağlantısı İçin Kararlı Kompakt Yapı Tek Modlu Fiber Zayıflama Fabrika

Ağ Bağlantısı İçin Kararlı Kompakt Yapı Tek Modlu Fiber Zayıflama

Ağ Bağlantısı İçin Kararlı Kompakt Yapı Tek Modlu Fiber Zayıflama Carefiber üç tip zayıflatıcı sağlayabilir: fiş tipi sabit zayıflatıcı, adaptör tipi zayıflatıcı ve değişken zayıflatıcı. Fiş tipi sabit zayıflat... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin CATV Çok Modlu Zayıflatıcı 10db, SC - LC Satır İçi VOA Değişken Optik Zayıflatıcı Fabrika

CATV Çok Modlu Zayıflatıcı 10db, SC - LC Satır İçi VOA Değişken Optik Zayıflatıcı

CATV SC - LC Satır İçi Optik Zayıflatıcı, Kompakt Yapı Optik Değişken Zayıflatıcı 1. Özellikler: Yüksek geri dönüş kaybı Basit yapı Maks. taşıma gücü (1W) Düşük dalga boyu izafiyeti Düşük polarizasyon kaybı ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin FC - SC Fiber Optik Zayıflatıcı 1 - 30dB FTTH Dönüştürücü, Metal / Plastik Gövde Fabrika

FC - SC Fiber Optik Zayıflatıcı 1 - 30dB FTTH Dönüştürücü, Metal / Plastik Gövde

FC - SC Fiber Optik Zayıflatıcı 1 - 30dB FTTH Dönüştürücü, Metal / Plastik Gövde 1. Özellikler: Çeşitli Zayıflama ve Arayüz Modları Yüksek İade Kaybı ve Düşük Ekleme Kaybı İyi Tekrarlanabilirlik ve Deği... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin DWDM 1260 - 1600 nm Fiber Optik Zayıflatıcı FC - LC Erkek Sabit Optik Fiber Zayıflama Fabrika

DWDM 1260 - 1600 nm Fiber Optik Zayıflatıcı FC - LC Erkek Sabit Optik Fiber Zayıflama

DWDM 1260 - 1600nm Fiber Optik Zayıflatıcı Sabit FC - LC Erkek Sabit Tip Fiber optik zayıflatıcı, fiber optik ağdaki ışığın gücünü azaltmak için kullanılır. Projeye ihtiyaç duyan optik sabit tip konnektör ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Mavi LC Optik Fiber Zayıflatıcı M - Metal Kovanlı F 2db / 10db Zayıflatıcı Fabrika

Mavi LC Optik Fiber Zayıflatıcı M - Metal Kovanlı F 2db / 10db Zayıflatıcı

Mavi LC Optik Fiber Zayıflatıcı M - Metal Kovanlı F 2db / 10db Zayıflatıcı 1. Fiber Optik Zayıflatıcı: Fiber Optik Zayıflatıcı, optik iletişim sistemindeki optik gücün performansını ayıklamak, fiber optik alet ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin FC / PC Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB Tekli / Çok Modlu Erkek-Erkek Tipi Fabrika

FC / PC Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB Tekli / Çok Modlu Erkek-Erkek Tipi

FC / PC Değişken Fiber Optik Zayıflatıcı 5dB Tekli / Çok Modlu Erkek-Erkek Tipi Fiber Optik Zayıflatıcı , çok çeşitli uygulamalarda kullanılır ve güçte bir azalmanın gerekli olduğu hemen her gereksinimi karş... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin LC Kadını, FC Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı SM 9/125 Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı Fabrika

LC Kadını, FC Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı SM 9/125 Tek Modlu Fiber Zayıflatıcı

LC Dişi FC Erkek Fiber Optik Zayıflatıcı SM 9/125 Hibrit Adaptörü LAN'lar İçin Bu LC (Dişi) - FC (Erkek) tipi fiber optik hibrit adaptörü, fiber optikler arasında birleştirme ve birleştirme işlemine tabi ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 1