Ana sayfa

Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : CFO
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : <100Million
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 60% - 70%

Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. şirket Profili 0

 

2011 yılında kurulan Carefiber Optical Technology Co., Ltd. (kısaca: CFO), Shenzhen, Longhua Bölgesi, Jinhua Binasının 10. katında (genel merkez) yer almaktadır.FTTX aksesuar üretim üssü, Guangxi'deki Baise Şehri Ulusal Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı'nda yer almaktadır.Açık optik kablo fabrikası, Suchu Ulusal Yüksek Teknoloji Endüstri Parkı'nda yer almaktadır, şu anda şu anda 360 kişiyi istihdam ediyoruz, 30.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor, şimdiye kadar carefiber'e yapılan toplam yatırım yaklaşık 5 milyon ABD Doları'dır. çeşitli iç ve dış mekan fiber optik kabloların ve fiber optik konektörlerin üretimi, ürünler dünyadaki telekom operatörleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.Ürünlerin %95'i dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

 

Carefiber, çok çeşitli optik kablolar, ABF kabloları, ADSS, çeşitli doğrudan gömülü, boru hattı ve hava optik kablolarının yanı sıra iç ve dış mekan kelebek optik kabloları, bina dağıtım kabloları ve erişim kabloları üretme yeteneğine sahiptir.Optik kabloların yıllık çıkış kapasitesi 3.5 milyon çekirdek kilometredir.FTTX aksesuar üretim üssü esas olarak FTTH FTTA destek tesislerine odaklanmıştır ve bağımsız olarak yıllık üretim ile PLC ayırıcılar, fiber optik hızlı konektörler, fiber köprüler, FTTA baz istasyonu su geçirmez jumperlar, MPO/MTP 5G veri merkezi destekleyen ürünler vb. üretir. 35 milyon PCS konektör kapasitesi.Aynı zamanda, pazar için farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için fiber optik dağıtım kutuları, optik kablo bağlantı kutuları, iç ve dış kabin vb. geliştirmek ve tasarlamak ve müşterilere tek elden tedarik sağlamak için birçok müşteriyle çalışıyoruz. Hizmetler.

 

Carefiber çalışanları şunlara bağlı kalır: "Mükemmel kalite" birinci sınıf bir kurumsal felsefe olabilir ve müşteri ihtiyaçlarını aşan kaliteli ürün ve hizmetleri geliştirmeye çalışır.Yüksek kaliteli ürünler sağlamak için tüm süreç boyunca ISO9001 kalite yönetim sistemini ve ISO14001 çevre yönetim sistemini kesinlikle takip edin ve müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünleri garanti etmek için CE, ROHS, ANATEL vb. çeşitli uluslararası sertifikalara sahip olun.

 

10 yıllık sabır, 10 yıllık sıkı çalışma ve 10 yıllık yağış, Carefiber insanları optik iletişim yolunda sizinle buluşmak ve her şeyin birbirine bağlı ve sonsuz olduğu, ellerimizle akıllı bir şehir inşa etmek için her zaman sabırsızlanıyor.

 

         

 

İletişim bilgileri
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Debbie Lao

Tel: 86-137 1431 4786

Faks: 86-755-23737821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)