Ana sayfa Ürünlerfiber optik helezon

LSZH Ceket Jumper Optik Fiber Pigtail FTTh Düz Kablo G657A SC / APC Tekli

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

LSZH Ceket Jumper Optik Fiber Pigtail FTTh Düz Kablo G657A SC / APC Tekli

LSZH Jacket Jumper Optical Fiber Pigtail FTTh Flat Cable G657A SC/APC Singlemode
LSZH Jacket Jumper Optical Fiber Pigtail FTTh Flat Cable G657A SC/APC Singlemode LSZH Jacket Jumper Optical Fiber Pigtail FTTh Flat Cable G657A SC/APC Singlemode LSZH Jacket Jumper Optical Fiber Pigtail FTTh Flat Cable G657A SC/APC Singlemode

Büyük resim :  LSZH Ceket Jumper Optik Fiber Pigtail FTTh Düz Kablo G657A SC / APC Tekli

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: CFO
Sertifika: CE, Rohs
Model numarası: düz kablo
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1ADET
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 5-10days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union
Detaylı ürün tanımı
Model numarası: SM SC / APC pigtail Kablo çapı: 2 * 5mm
Fiber türü: G657A bağlayıcı: SC / LC / ST / FC
Kablo ceketi: LSZH Ceket renk: Siyah gri
Kablo uzunluğu: 1m, 2m, 5m veya özelleştirme olarak Ambalaj: Karton
Vurgulamak:

Pigtail Yama Kablosu

,

Tek Modlu Pigtail

FTTh düz Kablo G657A SC / APC Tekli LSZH Ceket Kazak ve Pgitail

Fiber optik yama kablosu çoğunlukla patch panelde veya çıkışlar ve terminal ekipmanları arasındaki bağlantı için kullanılır.Ayrıca yüksek bit hızı veri iletimi, telekomünikasyon, tesing aletleri, aktif cihaz sonlandırmaları, LAN / WAN ve FTTX için yaygın olarak kullanılır.

Fiber Optik Yama kabloları, düşük takma kaybı ve geri dönüş kaybı sunan ultra güvenilir bileşenlerdir. Tek veya çift yönlü kablo yapılandırması seçiminizle birlikte gelir.Geniş kapsamlı fiber patch kablolar, son teknoloji konektörlerle sonlandırılır ve PC, UPC veya APC ile herhangi bir ST, SC, LC, FC ve MTRJ kombinasyonunda bulunur standart veya özel konfigürasyonlarınızı karşılamak için cila türleri.

Özellikleri:

1. iyi dayanıklılık
2. İyi değiştirilebilirlik
3. Yüksek sıcaklık kararlılığı
4. Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
5. Üstün Kalite Standart PC / UPC / APC Parlatma
6. Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC

Uygulamalar:

1. Telekom Ağı
2. Yerel Halka Ağ
3. Fiber Optik Sensör
4. Fiber Optik Test Cihazları
5. Fiber Optik Haberleşme Sistemi
6. FTTH, LAN, PON ve Optik CATV.

Şartname:

Carefiber Optik Technology Co, Ltd Longhua Yeni Bölgesi, Shenzhen şehir, Guangdong Eyaleti yer almaktadır. 2010 yılında kurulan, 9 yıl sonra, Carefiber grup HK Carefiber, Guizhou Carefiber ve Guangxi Carefiber üç alt şirket vardır, her ikisi de FTTH ürünlerinin araştırma, geliştirme, üretim ve satış aşağıdaki kategorilerde adanmış yüksek teknoloji kurumsal: Kapalı / dış mekan bırak kablosu, Fiber optik hızlı konektör, Patch cord, Pigtail, PLC splitter, FTB kuplör, Adaptör, Fiber dağıtım kutusu, Fiber dağıtım çerçevesi, Fiber Ortak kapatma, iç ve dış baz istasyonu kablolama ürünleri, MPO, veri merkezi ürünleri, 5G destekleme çözümler vb. Carefiber, müşterilere standart ürünler ve entegre çözümlerin özelleştirilmiş ürünleri sunar.

Vizyonumuz: Birinci sınıf bir optik iletişim şirketi olun.

Misyonumuz: Müşteriler için daha iyi ürün, teknoloji ve hizmetler.

Bizim Değerimiz: Yaratılış ve süper mükemmellik için çaba gösterin. Müşterilerin karşılıklı yarar temelinde başarılı olmasını sağlayın.

İletişim bilgileri
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Debbie Lao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)