• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Eric Ben
  Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Priscila Mota
  Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Mahesh Gowda
  Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.
İlgili kişi : Susan Cheng
Telefon numarası : 86-15622869894
Naber : +8618926789664

SC Optitap Fiber Optik Adaptör LC MPO Dış Mekan Su Geçirmez Konnektör 0.2dB

Menşe yeri Çin
Marka adı OEM
Sertifika CE Rohs
Min sipariş miktarı 1 BİLGİSAYAR
Ambalaj bilgileri bir çantada 50 adet
Teslim süresi 5-25 gün
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini 100,000 adet/hafta

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Model adı OptiTap SC adaptörü Ekleme kaybı 0.2dB
Geri dönüş kaybı < - 50dB (PC); < - 50dB (PC); <-65dB (APC) <-65dB (APC) Çalışma Sıcaklığı -40 ila +70 derece
Renk Siyah/Kırmızı/Mavi/Turuncu OEM EVET
Vurgulamak

SC Optitap Fiber Optik Adaptör

,

LC MPO Fiber Optik Adaptör

,

0.2dB Fiber Optik Ağ Adaptörü

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

IP68 Optitap Fiber Optik Dış Mekan Su Geçirmez Konnektör Toz Önleyici

 

H Konektör, adaptör/konektör muhafazası içindeki bağlantı için temel olarak bir adaptör ve iç konektör içerir.

Ürün, şu anda piyasada bulunan çok çeşitli SC, LC ve MPO konektörleriyle güvenilirlik ve uyumluluk sağlar.

Ürünler, dış mekan uygulamaları için çevre korumasında gerekli olan katı gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir.

 

Özellikleri:

 

Tek fiber, SC tabanlı konektör

Kuş geçirmez ve kemirgen dayanıklı

IP68 su ve toz koruması

Düşük profilli hat içi priz mevcuttur

Kurulum araçları gerekmez

100 minimum çiftleşme döngüsü

Hat içi bağlantı mevcut

Çalışma sıcaklığı: -40° ila 85°C

Kablo Çapı Aralığı: 2,0 mm, 3,0 mm, 4,8 mm - 7 mm

33 lb. eksenel kablo tutma (150N)

 

Uygulama:

 

FTTH
Açık alanlar

Zorlu Çevre

 

SC Optitap Fiber Optik Adaptör LC MPO Dış Mekan Su Geçirmez Konnektör 0.2dB 0

SC Optitap Fiber Optik Adaptör LC MPO Dış Mekan Su Geçirmez Konnektör 0.2dB 1

 

Dünyayı uyumlu hale getirin ve geleceği yaratın!---CareFiber Grubu.

 

CareFiber (kısaca: CFO) 2011 yılında kurulmuştur ve merkezi Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin'dedir.

 

Carefiber, başlangıcından bugüne, 10 yılı aşkın geliştirme süreci boyunca profesyonel teknik standartları, üstün ürünü ve kusursuz hizmetiyle nihayet bir endüstri standardı haline geldi.

 

Carefiber, çeşitli iç ve dış fiber optik kablolarda, fiber optik konektörlerde uzmanlaşmıştır.Aynı zamanda fiber optik dağıtım kutusu, hızlı montaj konnektörleri, jumper/pigtailler, PLC ayırıcılar, adaptörler/zayıflatıcılar, MPO/MTP 5G veri merkezi destek ürünleri gibi birçok ürünün lansmanını yapmıştır.Küresel bir satış ağı ile Çin'de optik iletişim alanında çok rekabetçi bir yenilikçi ve öncüdür.

 

Carefiber, optik bağlantıyı bir sinir ağı gibi dünyanın her köşesine yayar ve akıllı bir optik iletişim çağı oluşturur.Bunun arkasında Carefiber'in sürekli teknolojik atılımları ve yenilikçi ruhu yatmaktadır.

 

Carefiber şu anda fiber optik kablolar, fiber dağıtım kutuları ve Fttx aksesuarları için eksiksiz bir üretim üssüne sahiptir.Bu arada, aynı zamanda eksiksiz bir endüstriyel zincire ve bilimsel ve standartlaştırılmış bir sürece sahiptir.Kablolar için, standartlaştırılmış üretim operasyonları ve sıkı kalite kontrol ile sıkı ve düzenli bir üretim sistemi inşa edilmiş, sürekli olarak uluslararası lider optik kablo işleme ve ürünlere eşlik etmek için eksiksiz bir test ekipmanı seti tanıtılmıştır.Fiber optik dağıtım kutusu, muhafazalar ve çapraz kabin vb. için CFO, güçlü ürün rekabet gücü ve pazar payı nedeniyle müşterilere farklı pazarların destekleyici gereksinimlerine göre tek elden satın alma hizmetleri sağlayabilir.FTTX üretim üssü esas olarak FTTH destek tesislerine odaklanmıştır.CFO, optik fiber hızlı konektör, jumper'lardan PLC ayırıcı üretim hatlarına, kesintisiz bağlantıya ve teknolojinin farklı bölümlerinin mükemmel kombinasyonuna kadar bağımsız çekirdek teknolojisini aktif olarak araştırır ve geliştirir.Gönderilen her üründe kalite kusuru olmamasını sağlamak için ürün kalitesi gereksinimlerini işin her yönüne entegre etmek.

 

Kalite, bir işletmenin temelidir. CFO, ISO 9001 kalite yönetim sistemini, ISO 14001 çevre yönetim sistemini kesinlikle takip eder.5S, Altı Sigma ve diğer gelişmiş kalite yönetim araç ve yöntemlerini tanıttı ve uyguladı. CE, Rohs, ANATEL, CPR, vb. sertifikaları farklı pazarları ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Carefiber sadece bir malzeme tedarikçisiyle sınırlı değil, aynı zamanda müşterilere Eve Fiber için entegre ve kapsamlı çözümler sunan bir uzmandır.Müşterilere, genel yerleşim düzeninden “tek fiber” çözümüne kadar değişen, özelleştirilmiş fiberden eve çözüm geliştirmeleri sağlamak ve şehirlerin teknoloji ile ara bağlantılarını gerçekleştirmek.Her küçük ses duyulabilir, her gülümseme görülebilir, Carefiber'in dağlarda ve denizlerde yankılanan optik fiberidir.

 

Carefiber çalışanları şunlara bağlı kalır: "Mükemmel kalite" birinci sınıf bir kurumsal felsefe olabilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını aşan kaliteli ürün ve hizmetleri geliştirmeye çalışır.Akıllı üretimden inovasyona, kaliteden markaya kadar CFO, müşterinin övgü ve güvenini kazanmak ve çok iyi iş ortaklıkları kurmak için en son teknoloji ürünleri, hızlı müşteri yanıt sistemlerini kullanır.

 

Gelecekte Carefiber, fiber optik çözümlerinin birinci sınıf tedarikçisi olacak ve dünya çapında daha fazla müşteriye yüksek kaliteli hizmetler sunacaktır. Şehirdeki her optik fiberin iç içe geçmesi bilgi ekolojisini türetmekte, akıllı hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.