Ana sayfa ÜrünlerFiber optik dağıtım kutusu

SC APC Adaptörlü PTO 4FO Duvara Monte Sonlandırma Kutusu 4.0mm Pigtail

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

SC APC Adaptörlü PTO 4FO Duvara Monte Sonlandırma Kutusu 4.0mm Pigtail

PTO 4FO Wall Mounted Termination Box 4.0mm Pigtail With SC APC Adapter
PTO 4FO Wall Mounted Termination Box 4.0mm Pigtail With SC APC Adapter PTO 4FO Wall Mounted Termination Box 4.0mm Pigtail With SC APC Adapter PTO 4FO Wall Mounted Termination Box 4.0mm Pigtail With SC APC Adapter PTO 4FO Wall Mounted Termination Box 4.0mm Pigtail With SC APC Adapter

Büyük resim :  SC APC Adaptörlü PTO 4FO Duvara Monte Sonlandırma Kutusu 4.0mm Pigtail

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM
Sertifika: CE Rohs
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 BİLGİSAYAR
Ambalaj bilgileri: bir çanta içinde 1 adet
Teslim süresi: 5-25 gün
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 2000 adet/hafta
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Fiber Rozet Kutusu Malzeme: PC+ABS
Fiber Çekirdekler: 4 Uygulama: FTTH
isim: Duvara Monte Sonlandırma Kutusu Onay: CE ROHS
Vurgulamak:

4FO Duvara Monte Sonlandırma Kutusu

,

SC APC Duvara Monte Sonlandırma Kutusu

,

4.0mm Pigtail Fiber Optik Kutusu

 

FTTH 4FO Kiti PTO kutusu fiber optik duvara monte SC/APC adaptörü ve 4.0mm örgülü sonlandırma kutusu

 

ONT (Optik Ağ Sonlandırma) ile entegre önceden sonlandırılmış saplamalı kablo, FTTH uygulamaları için tasarlanmıştır.
Aboneden kat kutusuna veya çoklu konut ünitesine çok hızlı ve güvenli kurulum sağlayan duvar prizi içinde SCAPC'ye doğrudan bağlı 1,2 veya 4 fiberden oluşur, Drop kablonun bir tarafına doğrudan monte edilen konektörlere monte edilir (ek yok) ve saplama kablosunun ikinci tarafı açık.Düşük eğrilik yarıçaplı (G657A2) fiberin uygun tasarımı ve entegrasyonu sayesinde zımbalama ve kapı açısı sağlanır.

 

Özellikleri:

 

Kurulum için kolay
Bir kutuda Yönetici 1,2 veya 4 çekirdek
Duvar prizlerinin duvara veya DIN rayına montajı
Farklı uzunlukta kablo mevcut
Karton üzerine kablo koyun ve küçük bir kartona koyun

 

4FO Kiti PTO kutusu özellikleri:

SC APC Adaptörlü PTO 4FO Duvara Monte Sonlandırma Kutusu 4.0mm Pigtail 0

SC APC Adaptörlü PTO 4FO Duvara Monte Sonlandırma Kutusu 4.0mm Pigtail 1

SC APC Adaptörlü PTO 4FO Duvara Monte Sonlandırma Kutusu 4.0mm Pigtail 2

 

 

Dünyayı uyumlu hale getirin ve geleceği yaratın!---CareFiber Grubu.

 

CareFiber (kısaca: CFO) 2011 yılında kurulmuştur ve merkezi Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin'dedir.

 

Carefiber, başlangıcından bugüne, 10 yılı aşkın geliştirme süreci boyunca profesyonel teknik standartları, üstün ürünü ve kusursuz hizmetiyle nihayet bir endüstri standardı haline geldi.

 

Carefiber, çeşitli iç ve dış fiber optik kablolarda, fiber optik konektörlerde uzmanlaşmıştır.Aynı zamanda fiber optik dağıtım kutusu, hızlı montaj konnektörleri, jumper/pigtailler, PLC ayırıcılar, adaptörler/zayıflatıcılar, MPO/MTP 5G veri merkezi destek ürünleri gibi birçok ürünün lansmanını yapmıştır.Küresel bir satış ağı ile Çin'de optik iletişim alanında çok rekabetçi bir yenilikçi ve öncüdür.

 

Carefiber, optik bağlantıyı bir sinir ağı gibi dünyanın her köşesine yayar ve akıllı bir optik iletişim çağı oluşturur.Bunun arkasında Carefiber'in sürekli teknolojik atılımları ve yenilikçi ruhu yatmaktadır.

 

Carefiber şu anda fiber optik kablolar, fiber dağıtım kutuları ve Fttx aksesuarları için eksiksiz bir üretim üssüne sahiptir.Bu arada, aynı zamanda eksiksiz bir endüstriyel zincire ve bilimsel ve standartlaştırılmış bir sürece sahiptir.Kablolar için, standartlaştırılmış üretim operasyonları ve sıkı kalite kontrol ile sıkı ve düzenli bir üretim sistemi inşa edilmiş, sürekli olarak uluslararası lider optik kablo işleme ve ürünlere eşlik etmek için eksiksiz bir test ekipmanı seti tanıtılmıştır.Fiber optik dağıtım kutusu, muhafazalar ve çapraz kabin vb. için CFO, güçlü ürün rekabet gücü ve pazar payı nedeniyle müşterilere farklı pazarların destekleyici gereksinimlerine göre tek elden satın alma hizmetleri sağlayabilir.FTTX üretim üssü esas olarak FTTH destek tesislerine odaklanmıştır.CFO, optik fiber hızlı konektör, jumper'lardan PLC ayırıcı üretim hatlarına, kesintisiz bağlantıya ve teknolojinin farklı bölümlerinin mükemmel kombinasyonuna kadar bağımsız çekirdek teknolojisini aktif olarak araştırır ve geliştirir.Gönderilen her üründe kalite kusuru olmamasını sağlamak için ürün kalitesi gereksinimlerini işin her yönüne entegre etmek.

 

Kalite, bir işletmenin temelidir. CFO, ISO 9001 kalite yönetim sistemini, ISO 14001 çevre yönetim sistemini kesinlikle takip eder.5S, Altı Sigma ve diğer gelişmiş kalite yönetim araç ve yöntemlerini tanıttı ve uyguladı. CE, Rohs, ANATEL, CPR, vb. sertifikaları farklı pazarları ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Carefiber sadece bir malzeme tedarikçisiyle sınırlı değil, aynı zamanda müşterilere Eve Fiber için entegre ve kapsamlı çözümler sunan bir uzmandır.Müşterilere, genel yerleşim düzeninden “tek fiber” çözümüne kadar değişen, özelleştirilmiş fiberden eve çözüm geliştirmeleri sağlamak ve şehirlerin teknoloji ile ara bağlantılarını gerçekleştirmek.Her küçük ses duyulabilir, her gülümseme görülebilir, Carefiber'in dağlarda ve denizlerde yankılanan optik fiberidir.

 

Carefiber çalışanları şunlara bağlı kalır: "Mükemmel kalite" birinci sınıf bir kurumsal felsefe olabilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını aşan kaliteli ürün ve hizmetleri geliştirmeye çalışır.Akıllı üretimden inovasyona, kaliteden markaya kadar CFO, müşterinin övgü ve güvenini kazanmak ve çok iyi iş ortaklıkları kurmak için en son teknoloji ürünleri, hızlı müşteri yanıt sistemlerini kullanır.

 

Gelecekte Carefiber, fiber optik çözümlerinin birinci sınıf tedarikçisi olacak ve dünya çapında daha fazla müşteriye yüksek kaliteli hizmetler sunacaktır. Şehirdeki her optik fiberin iç içe geçmesi bilgi ekolojisini türetmekte, akıllı hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Debbie Lao

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)