• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Eric Ben
    Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Priscila Mota
    Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Mahesh Gowda
    Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.
İlgili kişi : Susan Cheng
Telefon numarası : 86-15622869894
Naber : +8618926789664
Çin SC APC Konnektörlü Tek Modlu 1x4 PLC Fiber Optik Bölücü

SC APC Konnektörlü Tek Modlu 1x4 PLC Fiber Optik Bölücü

dalga boyu: 1260nm / 1650nm
Tip: 1x4
Ekleme Kaybı (dB) Maks.: <7.3
Çin SCUPC Konnektörlü G657A1 Fiber Optik PLC Bölücü 1 X 32 Mini Tip

SCUPC Konnektörlü G657A1 Fiber Optik PLC Bölücü 1 X 32 Mini Tip

Yapı türü: Çelik tüp
kablo çapı: 0,9 mm
Pigtail Uzunluğu: 2M; 3M veya İstendiği Gibi
Çin SC APC G657A Fiber Optik PLC Bölücü Dağıtım Kutusu 3 Giriş 24 Çıkış

SC APC G657A Fiber Optik PLC Bölücü Dağıtım Kutusu 3 Giriş 24 Çıkış

bağlayıcı tipi: SC/APC
Ürün adı: 3in 24out SC/APC Panel PLC ayırıcı
Elyaf Türü: G657A
Çin 1550nm SC APC fiber optik ayırıcı ABS Kutu Tipi 1m Fiber Uzunluğu

1550nm SC APC fiber optik ayırıcı ABS Kutu Tipi 1m Fiber Uzunluğu

Kaplin Oranı: 50/50
bağlayıcı: SC/APC
dalga boyu: 1550NM
Çin Çift Pencere SC APC Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü ABS Kutu Tipi

Çift Pencere SC APC Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü ABS Kutu Tipi

Kaplin Oranı: 50/50
bağlayıcı: SC/APC
dalga boyu: 1310nm
Çin 1310nm 1550nm Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü 1x32 SC APC Konektörü

1310nm 1550nm Fiber Optik Bağlayıcı Bölücü 1x32 SC APC Konektörü

Kaplin Oranı: 50/50
dalga boyu: 1310nm/1550nm
Model numarası: 1*2 FBT bağlayıcı/bölücü
Çin 1x2 Çıplak Optik Fiber Bölücü Üstün Tekdüzelik Pasif Optik Bölücü

1x2 Çıplak Optik Fiber Bölücü Üstün Tekdüzelik Pasif Optik Bölücü

Anahtar işler: pasif Optik Bölücü
geniş dalga boyu: 1260-1650nm
ekleme kaybı: <=4.0dB
Çin Düşük PDL 1650nm Fiber Optik PLC Bölücü 1x16 1X32 Modüler Tasarım

Düşük PDL 1650nm Fiber Optik PLC Bölücü 1x16 1X32 Modüler Tasarım

PLC tipi: Düzlemsel Lightwave Devre Bölücü
Çalışma Sıcaklığı: -40℃~85℃
çalışma dalga boyu: 1260nm-1650nm
Çin GR1221 FBT Fiber Optik PLC Ayırıcı 1x4 1x8 Düşük Polarizasyona Bağlı Kayıp

GR1221 FBT Fiber Optik PLC Ayırıcı 1x4 1x8 Düşük Polarizasyona Bağlı Kayıp

Kaplin Oranı: 50/50
dalga boyu: 1310nm/1550nm
Model numarası: 1*2 FBT bağlayıcı/bölücü
Çin FTTX G657A1 Fiber Optik PLC Ayırıcı 1x16 1X32 Modüler tasarım

FTTX G657A1 Fiber Optik PLC Ayırıcı 1x16 1X32 Modüler tasarım

PLC tipi: Düzlemsel Lightwave Devre Bölücü
Çalışma Sıcaklığı: -40~85℃
çalışma dalga boyu: 1260-1650nm
1 2 3 4 5