Ana sayfa Ürünler

Fiber optik adaptörü

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

Fiber optik adaptörü

(21)
Çin SC Optitap Fiber Optik Adaptör LC MPO Dış Mekan Su Geçirmez Konnektör 0.2dB Fabrika

SC Optitap Fiber Optik Adaptör LC MPO Dış Mekan Su Geçirmez Konnektör 0.2dB

IP68 Optitap Fiber Optik Dış Mekan Su Geçirmez Konnektör Toz Önleyici H Konektör, adaptör/konektör muhafazası içindeki bağlantı için temel olarak bir adaptör ve iç konektör içerir. Ürün, şu anda piyasada ... Daha fazla bilgi edinin
2022-02-14 18:15:20
Çin SC ODVA Fiber Optik Adaptör IP68 Su Geçirmez Konnektör MPO FTTA Fabrika

SC ODVA Fiber Optik Adaptör IP68 Su Geçirmez Konnektör MPO FTTA

SC tek yönlü adaptör IP68 SC ODVA Su Geçirmez konektör Fiber Optik Adaptör ODVA SC/LC/MPO adaptörü, IP 68 çevresel sızdırmazlık derecelendirmelerini karşılar ve Endüstriyel, Fiberden Antene (FTTA) veya diğer ... Daha fazla bilgi edinin
2022-02-14 17:40:59
Çin Zirkonya Kılıf Tek Yönlü MU MTRJ MPO Optik Fiber Adaptörü Fabrika

Zirkonya Kılıf Tek Yönlü MU MTRJ MPO Optik Fiber Adaptörü

Tek Yönlü Dubleks SC LC FC ST MU MTRJ MPO Fiber Optik Adaptör Fiber bağlayıcı adaptörleri, fiber ağınızı genişletmek ve sinyalini güçlendirmek için kabloları bir araya getirmenize olanak tanır. Multimode ve ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:55:34
Çin IP67 Su Geçirmez 100lbs SC FTTH FTTA Fiber Optik Adaptör Fabrika

IP67 Su Geçirmez 100lbs SC FTTH FTTA Fiber Optik Adaptör

FTTH Fiber Optik Dış Mekan IP67 Su Geçirmez Huawei Mini Adaptör Mini SC adaptörleri, çok kolay bir FTTx (Fiber-To-The-X) kurulumu ve mevcut evlere ve işyerlerine droplar için donanım ve kurulum yöntemleri.Düz ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:53:29
Çin MPO MTP Flanş Fiber Optik Adaptör Siyah Çıplak Fiber Adaptör APC Parlak Fabrika

MPO MTP Flanş Fiber Optik Adaptör Siyah Çıplak Fiber Adaptör APC Parlak

MPO MTP Flanş Fiber Optik Adaptör Siyah Çıplak Fiber Adaptör APC Parlak 1. Özellikler SM PC / APC Tipi UPC TİPİ Zayıflama ve Tolerans (dB): 01 ~ 10 ± 0.5 01 ~ 10 ± 1.0 / 11 ~ 15 ± 0.75 11 ~ 25 ± 1.5 / 16 ~ 20 ± ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Seramik Kılıf Ücretsiz Örnek ile SM / MM Fiber Optik Adaptör Simplex / Dubleks Fabrika

Seramik Kılıf Ücretsiz Örnek ile SM / MM Fiber Optik Adaptör Simplex / Dubleks

Seramik Kılıf Ücretsiz Örnek ile SM / MM Fiber Optik Adaptör Simplex / Dubleks 1. Uygulamalar: 1. Telekomünikasyon 2. CATV 3. LAN ve WAN 4. Ağ 5. Genişbant 6. FTTP 2. Özellikler: Simpleks ve dubleks panel ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin MM OM4 Fiber Optik Bağlayıcı 4 Çekirdek Veri Merkezi Ekipmanları İçin Seramik Kılıf Fabrika

MM OM4 Fiber Optik Bağlayıcı 4 Çekirdek Veri Merkezi Ekipmanları İçin Seramik Kılıf

MM OM4 Fiber Optik Bağlayıcı 4 Çekirdek Veri Merkezi Ekipmanları İçin Seramik Kılıf LC MM OM4 4Core Fiber optik adaptör her iki ucunda da 4 kablo bağlamak için kullanılan veri merkezidir, kablonun zayıflamasını ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin MTP Simplex Optik Kablo Adaptörü Siyah 12/24 Çekirdek Flanşlı Bağlantı Adaptörü Fabrika

MTP Simplex Optik Kablo Adaptörü Siyah 12/24 Çekirdek Flanşlı Bağlantı Adaptörü

MTP Simplex Optik Kablo Adaptörü Siyah 12/24 Çekirdek Flanşlı Bağlantı Adaptörü 1. Özellikler: Simpleks ve dubleks mevcuttur; Kolay kurulum için panel klipsi; Panel yoğunluğunu ve kurulumda hızlı fişi arttırın; ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin CATV, Tek / Çok Modlu E2000 Fiber Bağlayıcı için UPC fiber optik adaptör Fabrika

CATV, Tek / Çok Modlu E2000 Fiber Bağlayıcı için UPC fiber optik adaptör

CATV, Tek / Çok Modlu E2000 Fiber Bağlayıcı için UPC fiber optik adaptör Ücretsiz örnekler SC / FC / ST / LC / MU / E2000 / MTRJ fiber optik adaptör, optik konektör, 5db-20db fiber optik zayıflatıcı fabrika 1. ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin FC - Yerel Alan Ağı için SC Fiber Optik Adaptör Tek Modlu Mavi Renk Fabrika

FC - Yerel Alan Ağı için SC Fiber Optik Adaptör Tek Modlu Mavi Renk

FC - Yerel Alan Ağı için SC Fiber Optik Adaptör Tek Modlu Mavi Renk Optik Fiber Adaptörü, aktif optik konektörlerdeki bağlantı kısmıdır. AOA, FC, SC, ST, LC, E2000, MTRJ ve hibrid adaptörleri de dahil olmak ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|