• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Eric Ben
    Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Priscila Mota
    Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Mahesh Gowda
    Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.
İlgili kişi : Susan Cheng
Telefon numarası : 86-15622869894
Naber : +8618926789664
Çin Taktik Fiber 12 24 Çekirdek SM OM3 OM4 ODVA MPO Yama Kablosu

Taktik Fiber 12 24 Çekirdek SM OM3 OM4 ODVA MPO Yama Kablosu

Model numarası: IPFX-MPO
Kaybı Ekle: <0.35dB
Geri dönüş kaybı: > 45db
Çin 12 Fiber MPO Yama Kablosu 40G OM4 MPO / MTP, LC Fan Çıkışı / Kabloları Çıkarma 0.2dB Dayanıklılık

12 Fiber MPO Yama Kablosu 40G OM4 MPO / MTP, LC Fan Çıkışı / Kabloları Çıkarma 0.2dB Dayanıklılık

Mod Adı: MPO / MTP kamyon yama kablosu
Fiber türü: OM4
Fiber sayımı: 8/12/24
Çin MPO - MPO Patch Cord Dişi - Bayan MultiMode OM3 10G 24 Core Fiber Optik Kablo

MPO - MPO Patch Cord Dişi - Bayan MultiMode OM3 10G 24 Core Fiber Optik Kablo

Uzunluğu: 3m veya customerized
Kablo tipi: Demet
Dayanıklılık: > 1000
Çin Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu, Mavi 8 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik Kablo

Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu, Mavi 8 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik Kablo

Standart: çok modlu MT yüksük <0.5dB
Sm düşük kayıp: tekli mod MT yüksük <0.3dB
Dayanıklılık: > 1000
Çin OM1 OM2 MPO Trunk Kablo, MTP - LAN Ağı İçin MPO Fiber Konnektör

OM1 OM2 MPO Trunk Kablo, MTP - LAN Ağı İçin MPO Fiber Konnektör

Modu: MM SM MPO yama kablosu
Renk: sarı, gri, gökyüzü mavi, turuncu, beyaz
Çalışma sıcaklığı: -25 ° C ~ 40 ° C
Çin Siyah Metal Çerçeve Optik Fiber Yama Paneli 96 Çekirdekli Çok Modlu Siyah / Bej

Siyah Metal Çerçeve Optik Fiber Yama Paneli 96 Çekirdekli Çok Modlu Siyah / Bej

Model numarası: Fiber optik patch panel
Hava basıncı: 70Kpa ~ 106kpa
Çalışma sıcaklığı: -25 ° C ~ 40 ° C
Çin 40G-QSFP Kalıp MPO Fiber Konektörü, 2M Çok Modlu OM3 MPO Breakout Kablosu

40G-QSFP Kalıp MPO Fiber Konektörü, 2M Çok Modlu OM3 MPO Breakout Kablosu

Keyworkds: MPO-LC MM Yama Kablosu
Kaybı takın: <0.3dB
Dönüş kaybı: > 20dB
Çin 24 Fiber MTP / MPO Patch Cord Tekli Mod 12 Bağlantı Noktası Fiber Patch Panel LC UPC Dubleks

24 Fiber MTP / MPO Patch Cord Tekli Mod 12 Bağlantı Noktası Fiber Patch Panel LC UPC Dubleks

Model numarası: MPO / MTP LGX Kaseti
Çekirdek: 24 çekirdek
Kablo: demet kablo
Çin 24 Çekirdekli MPO Yama Kablosu MPO / MTP - Test Cihazları için LC Fiber Optik Yama Paneli

24 Çekirdekli MPO Yama Kablosu MPO / MTP - Test Cihazları için LC Fiber Optik Yama Paneli

Geri Dönüş Kaybı (RL): > = 40dB
Uygulama: MPO / MPT uygulaması
Kaybı Ekle (IL): <= 0.7dB
Çin Siyah MPO Patch Cord Metal 12 Fiber Optik Kutusu 165 * 139 * 33mm

Siyah MPO Patch Cord Metal 12 Fiber Optik Kutusu 165 * 139 * 33mm

Geri Dönüş Kaybı (RL): > = 40dB
Model numarası: MPO 12fiber
Kaybı Ekle (IL): <= 0.7dB
1 2