Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(73)
Çin IP 68 Su Geçirmez ODVA MPO-SC FTTA Yama Kablosu 12 Fiber Koparma Kablosu Fabrika

IP 68 Su Geçirmez ODVA MPO-SC FTTA Yama Kablosu 12 Fiber Koparma Kablosu

IP 68 Su Geçirmez ODVA MPO-SC FTTA Yama Kablosu 12 Fiber Koparma Kablosu Zaman alan alan sonlandırmaya uygun maliyetli bir alternatif olan MPO Breakout kablosu, yerden tasarruf gerektiren ve kablo yönetimi ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-26 11:48:10
Çin Açık SC - LC GYFJH PVC CPRI Brunch Yama Kablosu Fabrika

Açık SC - LC GYFJH PVC CPRI Brunch Yama Kablosu

CPRI SC, PVC Yüksek Sıcaklık Yumuşak Koruyucu Tüplü LC Eşit Olmayan Uzunluk Brunch Patch Cord CPRI fiber yama kablosu, dış mekan fiber kablo uygulamaları için ideal tasarımdır.Bu tür ürünler FTTA'yı karş... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 17:05:08
Çin 2 Çekirdekli AARC Erkek Kadın BBU RRU 7.0mm CPRI Fiber Yama Kablosu Fabrika

2 Çekirdekli AARC Erkek Kadın BBU RRU 7.0mm CPRI Fiber Yama Kablosu

BBU / RRU su geçirmez fiber 2 çekirdekli AARC erkek / dişi 7.0mm CPRI dış mekan yama kablosu ODC, diğer markaların çoğu ODC konektörüyle uyumludur, muhafazası saf bakırdır ve elektrolizle kaplanmıştır, kauçuk ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:40:45
Çin DLC RRU Dubleks LC Fullaxs Bağlayıcı Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

DLC RRU Dubleks LC Fullaxs Bağlayıcı Fiber Optik Yama Kablosu

Fullaxs konektörüyle uyumlu DLC RRU Duplex LC fiber optik patch kablosu Özellikleri: SFP IP67'ye kolay erişim için açık bölme su ve toz koruması Bölme bölmesi, alıcı-vericinin bölmeden çıkarılmasına olanak tan... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:38:51
Çin 7.0mm AARC Konektörü FTTA Optik Fiber Yama Kablosu Fabrika

7.0mm AARC Konektörü FTTA Optik Fiber Yama Kablosu

5.0 veya 7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Montajları, Optik Fiber Bağlantı Kablosu Özelleştir AARC zorlu ortam kablo tertibatları, sabit veya mobil uygulamalar için kurulum dostudur ve zorlu çevre koşulları ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:37:01
Çin Optitap Jumper Dişi LSZH FTTA OTP Optik Pigtail Fabrika

Optitap Jumper Dişi LSZH FTTA OTP Optik Pigtail

Optitap Dişi ile benzer OTP optik açık helezon Fiber optik H konektörü SC Patch Cord Uyumlu Corning OptiTap Jumper H konektör tertibatları, eve fiber (FTTH) bağlantısı için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı çöz... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:34:20
Çin 5G FLX 8 Çekirdek DLC CPRI 5m Dal Optik Kablo Jumper Fabrika

5G FLX 8 Çekirdek DLC CPRI 5m Dal Optik Kablo Jumper

5G FLX 8Cores DLC CPRI 5m şube Optik Kablo Jumper Fiber optik H konektörü SC Patch Cord Uyumlu Corning OptiTap Jumper H konektör tertibatları, eve fiber (FTTH) bağlantısı için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı ç... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:32:49
Çin Çok Modlu Fiber Optik Yama Kabloları DLC / PC DLC / PC Açık Korumalı Şube Jumper Fabrika

Çok Modlu Fiber Optik Yama Kabloları DLC / PC DLC / PC Açık Korumalı Şube Jumper

DLC / PC, DLC / PC, Çok Modlu, GYFJH 2A1a (LSZH), 70m, 7.0mm, 2Cores, Dış Mekan Korumalı Şube Optik Fiber Jumper PDLC Su geçirmez elyaf patch kablosu , Duplex LC Konnektörler ve metal koruyucu cihazlı dış ... Daha fazla bilgi edinin
2019-09-03 18:03:31
Çin 10 M LC UPC LC UPC Tek Mod Yama Kordon Düz Klip Uniboot Dubleks OS2 500 Döngüleri Fabrika

10 M LC UPC LC UPC Tek Mod Yama Kordon Düz Klip Uniboot Dubleks OS2 500 Döngüleri

10 M LC UPC LC UPC Düz Klip Uniboot Dubleks OS2 Tek Modlu PVC (OFNR) Patch Kablosu LC-LC uniboot tasarımı, bir kablonun her iki elyafı taşımasına izin verir, yönlendirme sırasında kablo tıkanmasını azaltır ve ... Daha fazla bilgi edinin
2019-09-03 18:03:31
Çin Baz Istasyonu Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu PDLC Fullaxs SM G657A1 Siyah Ceket Fabrika

Baz Istasyonu Su Geçirmez Fiber Optik Yama Kablosu PDLC Fullaxs SM G657A1 Siyah Ceket

Baz istasyonu Su Geçirmez PDLC Fullaxs fiber optik yama kablosu SM G657A1 Siyah Ceket Carefiber düzeneği, kendilerini doğrudan fiber optik alıcı-vericiye yerleştirilen toplu başlıklar vasıtasıyla sağlam bir ... Daha fazla bilgi edinin
2019-09-03 18:03:31
Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|