Ana sayfa Ürünler

MPO Patch Cord

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

MPO Patch Cord

(16)
Çin Taktik Fiber 12 24 Çekirdek SM OM3 OM4 ODVA MPO Yama Kablosu Fabrika

Taktik Fiber 12 24 Çekirdek SM OM3 OM4 ODVA MPO Yama Kablosu

Açık su geçirmez Taktik fiber 12 24 çekirdek SM OM3 OM4 Kablo ODVA MPO MTP Konektörü Fiber optik yama kablosu Zaman alan alan sonlandırmaya uygun maliyetli bir alternatif olan MPO Breakout kablosu, yerden ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 16:58:19
Çin 12 Fiber MPO Yama Kablosu 40G OM4 MPO / MTP, LC Fan Çıkışı / Kabloları Çıkarma 0.2dB Dayanıklılık Fabrika

12 Fiber MPO Yama Kablosu 40G OM4 MPO / MTP, LC Fan Çıkışı / Kabloları Çıkarma 0.2dB Dayanıklılık

12 Fiber 40G OM4 MPO / MTP - LC Fan Çıkışı / Kablo Kırma Kablo Kablosu MPO / MTP patchcords, 8, 12 veya 24 fiber sayılarında MPO / MTP konektör kullanan çoklu fiber patchcord'lerdir. Farklı kablo yapılarında ... Daha fazla bilgi edinin
2019-08-29 16:57:21
Çin MPO - MPO Patch Cord Dişi - Bayan MultiMode OM3 10G 24 Core Fiber Optik Kablo Fabrika

MPO - MPO Patch Cord Dişi - Bayan MultiMode OM3 10G 24 Core Fiber Optik Kablo

MPO - MPO Patch Cord Kadın - Dişi MultiMode OM3 10G 24 Çekirdekli Fiber Optik Kablo 1. Özellikler: Sonlandırma hatalarını ortadan kaldırın, Minimum kurulum süresi Her kablo düşük ekleme kaybı ve geri yansıma i... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu, Mavi 8 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik Kablo Fabrika

Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu, Mavi 8 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik Kablo

Fiber Optik MTP MPO Yama Kablosu, Mavi 8 Çekirdekli Çok Modlu Fiber Optik Kablo 1. Özellikler: İyi tekdüzelik ve düşük ekleme kaybı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kaybı Mükemmel Çevre İstikrarı Mükemmel mekanik ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin OM1 OM2 MPO Trunk Kablo, MTP - LAN Ağı İçin MPO Fiber Konnektör Fabrika

OM1 OM2 MPO Trunk Kablo, MTP - LAN Ağı İçin MPO Fiber Konnektör

OM1 OM2 MPO Trunk Kablo, MTP - LAN Ağı İçin MPO Fiber Konnektör MPO çözümü, yüksek yoğunluklu fber bağlantıları ve yüksek hızlı veri merkezi kablolaması için tasarlanmıştır. Fber network sistemleriniz için ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Siyah Metal Çerçeve Optik Fiber Yama Paneli 96 Çekirdekli Çok Modlu Siyah / Bej Fabrika

Siyah Metal Çerçeve Optik Fiber Yama Paneli 96 Çekirdekli Çok Modlu Siyah / Bej

Siyah Metal Çerçeve Optik Fiber Yama Paneli 96 Çekirdekli Çok Modlu Siyah / Bej 1. Özellikler: 19 inçlik standart boy, 19 inçlik rafa uygun, 23 inç boyutunda istek üzerine temin edilebilir İstek üzerine ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin 40G-QSFP Kalıp MPO Fiber Konektörü, 2M Çok Modlu OM3 MPO Breakout Kablosu Fabrika

40G-QSFP Kalıp MPO Fiber Konektörü, 2M Çok Modlu OM3 MPO Breakout Kablosu

40G-QSFP Kalıp MPO Fiber Konektörü, 2M Çok Modlu OM3 MPO Breakout Kablosu OM3 / OM4 fiber kablo ve ayrıca US Conec. Sistemin performansını ve kalitesini sağlamak için tüm üretim Necero fabrika tesisinde yapılır... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin 24 Fiber MTP / MPO Patch Cord Tekli Mod 12 Bağlantı Noktası Fiber Patch Panel LC UPC Dubleks Fabrika

24 Fiber MTP / MPO Patch Cord Tekli Mod 12 Bağlantı Noktası Fiber Patch Panel LC UPC Dubleks

24 Fiber MTP / MPO Patch Cord Tekli Mod 12 Bağlantı Noktası Fiber Patch Panel LC UPC Dubleks MTP ve LC ayrık konnektörler arasında güvenli geçiş sağlayan ve önden 12 LC bağlantısı ve arkada bir adet 12 fiber ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin 24 Çekirdekli MPO Yama Kablosu MPO / MTP - Test Cihazları için LC Fiber Optik Yama Paneli Fabrika

24 Çekirdekli MPO Yama Kablosu MPO / MTP - Test Cihazları için LC Fiber Optik Yama Paneli

24 Çekirdekli MPO Yama Kablosu MPO / MTP - Test Cihazları için LC Fiber Optik Yama Paneli MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık konnektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MPO omurgalarını LC veya SC ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Çin Siyah MPO Patch Cord Metal 12 Fiber Optik Kutusu 165 * 139 * 33mm Fabrika

Siyah MPO Patch Cord Metal 12 Fiber Optik Kutusu 165 * 139 * 33mm

Siyah MPO Patch Cord Metal 12 Fiber Optik Kutusu 165 * 139 * 33mm MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık konnektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MPO omurgalarını LC veya SC yaması ile birbirine ba... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 2|< 1 2 >|