Ana sayfa Ürünler

fiber optik helezon

Sertifika
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Carefiber Optical Technology (Shenzhen) Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.

—— Eric Ben

Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.

—— Priscila Mota

Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.

—— Mahesh Gowda

Ben sohbet şimdi

fiber optik helezon

(31)
Çin IP67 SC H Konektörü OptiTap Fiber Optik Jumper Pigtail Fabrika

IP67 SC H Konektörü OptiTap Fiber Optik Jumper Pigtail

IP67 Mini SC H Konektörü OptiTap Hızlı Montaj Hızlı Konektör Fiber Optik Jumper Pigtail Carefiber Su geçirmez dış mekan Mini SC APC Optitap adaptörü ile uyumlu hızlı dosyalanmış montaj konektörü.Damla yassı ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 17:00:21
Çin LSZH Ceket Jumper Optik Fiber Pigtail FTTh Düz Kablo G657A SC / APC Tekli Fabrika

LSZH Ceket Jumper Optik Fiber Pigtail FTTh Düz Kablo G657A SC / APC Tekli

FTTh düz Kablo G657A SC / APC Tekli LSZH Ceket Kazak ve Pgitail Fiber optik yama kablosu çoğunlukla patch panelde veya çıkışlar ve terminal ekipmanları arasındaki bağlantı için kullanılır.Ayrıca yüksek bit hızı ... Daha fazla bilgi edinin
2020-02-24 17:47:20
Çin Jumper Tekli Optik Fiber Pigtail FTTH Mini SC / APC Açık IP67 Bağlayıcı Fabrika

Jumper Tekli Optik Fiber Pigtail FTTH Mini SC / APC Açık IP67 Bağlayıcı

Jumper Tekli FTTH Mini SC / APC Açık IP67 Konnektör Fiber Kablo için Huawei Telefonica Carefiber düzenekleri, fiber ile ev (FTTH) bağlantısı için sağlam ve sızdırmaz bir bağlantı çözümü sunar. Her ikisinin de ... Daha fazla bilgi edinin
2019-09-03 18:06:36
Çin IP67 Yuvarlak Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Fiber Jumper Fullas Konnektör LC DX Fabrika

IP67 Yuvarlak Fiber Optik Kablo Yama Kablosu Fiber Jumper Fullas Konnektör LC DX

Çin Fullas Konektörü LC DX IP67 Yuvarlak Fiber Optik Kablo Yama Kablosu / Fiber Atlama Teli FullAXS konektör sistemi, büyük bir Z-yönü toleransı sağlayarak konektör kabuğunun tek elle kurulumunun avantajını ... Daha fazla bilgi edinin
2019-08-29 16:42:43
Çin SM 9/125 FTTH Paket Fiber Optik Pigtials 12 Çekirdek FC / APC Konektörü 60dB Dönüş Kaybı Fabrika

SM 9/125 FTTH Paket Fiber Optik Pigtials 12 Çekirdek FC / APC Konektörü 60dB Dönüş Kaybı

12 Çekirdekli FC / APC SM 9/125 FTTH Paket Fiber Optik Pigmentler, Jumperlar Üretildi 12 çekirdekli renkli pigtail FC, SC, LC ve ST olarak sınıflandırılabilir, pigtaillerin rengi yüksek kaliteli Mavi, turuncu, ... Daha fazla bilgi edinin
2019-08-29 16:42:43
Çin Bırak Kablo Optik Fiber Pigtail Tek Modlu G657A1 Mini SC Konektörü Suya Fabrika

Bırak Kablo Optik Fiber Pigtail Tek Modlu G657A1 Mini SC Konektörü Suya

Fiber Optik Tek modlu G657A1 Mini SC konektörü Su geçirmez Bırak Kablo Pigtials Carefiber, her ikisinin de teknik ve operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan amaca yönelik ve uygun maliyetli çözümler sunar. büyük ... Daha fazla bilgi edinin
2019-05-23 10:40:37
Çin SC FC LC SM Yama Kablosu / Pigtail 12 Çekirdekli Fiber Optik Jumper Kabloları Özel Uzunluk Fabrika

SC FC LC SM Yama Kablosu / Pigtail 12 Çekirdekli Fiber Optik Jumper Kabloları Özel Uzunluk

Ürün Açıklaması Profesyonel LC fiber optik Şerit Pigtail fabrikada % 100 teslimattan önce test edilmiştir. Fiber pigtail, bir uçta bir kaynağa, dedektöre veya başka bir fiber optik cihaza kalıcı olarak ... Daha fazla bilgi edinin
2017-05-12 15:24:58
Çin Yüksek Dönüş Kaybı Optik Fiber Pigtail 8 Çekirdek SC SM Yama Kordon Fan-Out Pigtail Fabrika

Yüksek Dönüş Kaybı Optik Fiber Pigtail 8 Çekirdek SC SM Yama Kordon Fan-Out Pigtail

Özellikler 1.SC, LC, FC, ST, MU MTRJ, D4, daldırma, E2000 2.0.9mm / 2.0mm / 3.0mm 3. sm / mm sx / dx Optik olarak% 4.100 Teknik özellikler: Konnektörler endüstriyel standartların testi altında üretilmiştir, TIA ... Daha fazla bilgi edinin
2017-05-12 15:23:52
Çin SC / APC SM 9/125 8 Çekirdek 1 M Fiber Optik Paket Pigtail CATV Pigtail Patch Cord Fabrika

SC / APC SM 9/125 8 Çekirdek 1 M Fiber Optik Paket Pigtail CATV Pigtail Patch Cord

SC / APC SM 9/125 8 çekirdekli 1M fiber optik kablo örgüsü SC / APC fiber optik demet örgüsü 1. FC, SC, ST, LC 2.4.6.8.12.24.48 Çekirdek İsteğe Bağlı 3. sm veya mm Performans Avantajları 1. IEC ve YD-T826 / ... Daha fazla bilgi edinin
2017-05-12 15:22:54
Çin LC / UPC Fiber Optik Jumper Kabloları, G657A Sarı Simplex Fiber Patch Kablosu Fabrika

LC / UPC Fiber Optik Jumper Kabloları, G657A Sarı Simplex Fiber Patch Kablosu

LC / UPC Fiber Optik Jumper Kabloları, G657A Sarı Simplex Fiber Patch Kablosu 1. Ürün Özellikleri: Yüksük uç yüzü: PC UPC APC Bağlantı tipi: FC, SC, LC, ST, MRTJ, MU, E2000, MPO, DIN, D $ ve SMA Kablo tipi: SX ... Daha fazla bilgi edinin
2017-03-14 10:36:12
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|