• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Eric Ben
    Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Priscila Mota
    Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.
  • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
    Mahesh Gowda
    Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.
İlgili kişi : Susan Cheng
Telefon numarası : 86-15622869894
Naber : +8618926789664

Yuvarlak Dupleks Optik Fiber Patch Cord LC UPC Uniboot SM G657.A1 9/125

Place of Origin China
Marka adı CFO
Sertifika IS9001:2025
Model numarası Uniboot LC

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Önyükleme Türü Oluklu / Pürüzsüz Kablo Dış Çapı 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm 4,0 mm 5,0 mm
Elyaf Türü G652D;G657A2 Garanti Süresi 3
Uygulama Kavşak tipi düşme kablosu;2.0/3.0 Kapalı kablo; Telekom kablosu türü Fiber Adaptör ve Konektör
Paketleme PE torba Muhafaza Rengi Beige; Mavi; Kahverengi; Sarı; Kırmızı; İsteğe bağlı
Vurgulamak

Yuvarlak Dupleks Optik Fiber Patch Kablosu

,

LC UPC Optik Fiber Patch Kablosu

,

G657.A1 Fiber Patch Kablosu

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

LC UPC Uniboot SM G657.A1 (9/125) Döner Dupleks Optik Fiber Patch Kablosu

1Ürün Tanımı:

Uniboot tasarımı, bir kablonun her iki lif de taşımasını sağlar ve yönlendirme sırasında kablo tıkanıklığını azaltır.Yer tasarrufu ve kablo yönetimi sorunlarını azaltmak için gereken veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber yama için tasarlanmıştır..
Ters polarite tasarımı, lifleri açığa çıkarmadan veya herhangi bir alete ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay polarite dönüşümüne izin verir.

 

Carefiber, geniş bir yelpazede fiber optik konektörler sunar. Seçimimiz SC, FC, LC, ST, E-2000, MTRJ, MU, MTP, MPO, DIN, SMA-905/906 ve D4 modellerini içerir.Bizi farklı kılan şey, yama kablosu bağlantılarımızın bir kullanım patenti ile tasarlanmış olmasıdır.Bu, fiber bağlantısına benzersiz bir çözüm sağlar.

2Teknik parametreler:

Proje Özellikler. Standart
Operasyon kaybı 1310/1550nm

GR-326-CORE;

IEC 61300

Ekleme kaybı ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB
Tekrarlanabilirlik ≤0.2dB
Değişkenlik ≤0.2dB
Mekanik Dayanım ≥ 500 kez
Çalışma sıcaklığı -40°C+85°C

 

Duplex LC APC Connector Fiber Optic Patch Cord for Outdoor Applications 0

3Özellikleri:

1.Yer tasarrufu: Tek bir kılavuz kılıfı olduğundan, Uniboot LC konektörü optik kablo yönlendirmesi sırasında daha az yer kaplar ve özellikle yüksek yoğunluklu optik fiber bağlantı ortamları için uygundur.Örneğin veri merkezleri..

2.Basitleştirilmiş bağlantı: Uniboot LC konektörlerinin geri dönüşümlülüğü ve renk kodlaması bağlantı hatalarının olasılığını azaltarak bağlantı işlemini daha basit ve daha esnek hale getirir.

3.Esneklik: Uniboot LC konektörleri, daha fazla esneklik sağlayarak farklı fiber iletim yönü gereksinimlerine uyarlanabilir.

4Uygulamalar:

1Veri iletme ağları

2. Görüntü iletim ağları

3Optik test aleti

4Fotoelektrik otomatik kontrol sistemi

5Carefiber Hizmetleri:

1Herhangi bir soruya 24 saat içinde cevap verilecektir.

2Profesyonel üretici, şirketimizi ziyaret etmenize hoş geldiniz.

3Gönderilmeden önce %100 test.

4. OEM / ODM mevcuttur (gerekli olarak baskı logo ve özel renk).

5. Hızlı teslimat süresi ((2 gün numuneler için, sipariş 3 ~ 7 gün toplu üretim için)

6Sıkça sorulan sorular:

S1: Fiber Optic Patch Kablosu nedir?

A: Fiber Optic Patch Cord, her bir ucunda bir konektörle sonlanan, anahtarlar, yönlendiriciler, medya dönüştürücüleri vb. gibi ağ cihazlarını bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablo uzunluğudur.Marka adı CFO ve köken yeri Çin.

S2: Fiber Optic Patch Kablosunun türleri nelerdir?

A: İki tür Fiber Optic Patch Cord vardır: tek modlu ve multimodlu. Tek modlu Fiber Optic Patch Cord uzun mesafe iletişim için kullanılır.Multimode Patch Cord kısa mesafeli iletişim için kullanılır.

S3: Fiber Optic Patch Kablosunun avantajları nelerdir?

C: Fiber Optic Patch Cord, yüksek hız ve büyük bant genişliği, düşük güç tüketimi, düşük sinyal kaybı ve elektromanyetik müdahale bağışıklığı da dahil olmak üzere birçok avantaja sahiptir.

S4: Bir Fiber Optic Patch Kablosu için ne tür bir konektör kullanılır?

C: Fiber Optic Patch Cord'da kullanılan en yaygın konektörler LC, SC, ST ve FC'dir.

S5: Fiber Optic Patch Kablosunun uzunluğu nedir?

A: Fiber Optic Patch Cord'ın uzunluğu, uygulamaya bağlı olarak 0.5m ile 100m arasında değişir.