• Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Eric Ben
  Çok teşekkürler. hızlı teslimat ve mükemmel paketleme.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Priscila Mota
  Kablo kalitesi mükemmel. Özel sorunu çözmek için bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Umarım iş gemimiz çok iyi gidiyordur.
 • Carefiber Optical Technology Co., Ltd
  Mahesh Gowda
  Kaygısız çok yetenekli ve amacımız var. biz şimdi iyi bir iş ortağıyız.
İlgili kişi : Susan Cheng
Telefon numarası : 86-15622869894
Naber : +8618926789664

SC ODVA Fiber Optik Adaptör IP68 Su Geçirmez Konnektör MPO FTTA

Menşe yeri Çin
Marka adı OEM
Sertifika CE Rohs
Min sipariş miktarı 1 BİLGİSAYAR
Ambalaj bilgileri bir çanta içinde 1 adet
Teslim süresi 5-25 gün
Ödeme koşulları L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Yetenek temini 2000 adet/hafta

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Ürün adı ODVA adaptörü IP Derecesi 68
bağlayıcı SC dayanıklılık < 0.2db tipik değişiklik, 1000 zaman eşleşmesi
Ekleme kaybı <0.2dB Çalışma Sıcaklığı -40 ila +85 Derece
Vurgulamak

SC ODVA Fiber Optik Adaptör

,

MPO Fiber Optik Adaptör

,

FTTA Fiber Optik Adaptör

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

SC tek yönlü adaptör IP68 SC ODVA Su Geçirmez konektör Fiber Optik Adaptör

 

ODVA SC/LC/MPO adaptörü, IP 68 çevresel sızdırmazlık derecelendirmelerini karşılar ve Endüstriyel, Fiberden Antene (FTTA) veya diğer zorlu çevresel uygulamalarda düşük maliyetli ve kullanımı kolay bir çözüm için ideal seçimdir.Toz kapağı, sağlamlaştırılmış kablolama sisteminizdeki bir prize takılmadığında, sağlamlaştırılmış ara kabloları elemanlara maruz kalmaktan veya kazara hasar görmekten korumanın ideal yoludur.

 

Özellikleri:

 

Zorlu endüstriyel veya dış ortamlar için su geçirmez.

Su geçirmez kablo rakorunu, su geçirmez korumaya ihtiyaç duyan her uç için bir kabloya kaydırmanız yeterlidir,

ve LC ve SC gibi bir fiber optik konektör kullanarak kabloyu sonlandırın.Panel montaj konnektörüne hızlı açılan çeyrek dönüşlü bayonet kilitleme.Yüksek akım taşıma kapasitesi.Kablodan kabloya ve kablodan prize bağlantı.Tether ile koruyucu kapak mevcuttur.

 

Uygulama:

 

Antene Fiber (FTTA) Otomasyon ve Endüstriyel Kablolama Gözetim Sistemleri Yayın Askeri İletişim BBU, RRU, RRH, LTE

 

SC ODVA Fiber Optik Adaptör IP68 Su Geçirmez Konnektör MPO FTTA 0

SC ODVA Fiber Optik Adaptör IP68 Su Geçirmez Konnektör MPO FTTA 1

 

Dünyayı uyumlu hale getirin ve geleceği yaratın!---CareFiber Grubu.

 

CareFiber (kısaca: CFO) 2011 yılında kurulmuştur ve merkezi Longhua Bölgesi, Shenzhen, Çin'dedir.

 

Carefiber, başlangıcından bugüne, 10 yılı aşkın geliştirme süreci boyunca profesyonel teknik standartları, üstün ürünü ve kusursuz hizmetiyle nihayet bir endüstri standardı haline geldi.

 

Carefiber, çeşitli iç ve dış fiber optik kablolarda, fiber optik konektörlerde uzmanlaşmıştır.Aynı zamanda fiber optik dağıtım kutusu, hızlı montaj konnektörleri, jumper/pigtailler, PLC ayırıcılar, adaptörler/zayıflatıcılar, MPO/MTP 5G veri merkezi destek ürünleri gibi birçok ürünün lansmanını yapmıştır.Küresel bir satış ağı ile Çin'de optik iletişim alanında çok rekabetçi bir yenilikçi ve öncüdür.

 

Carefiber, optik bağlantıyı bir sinir ağı gibi dünyanın her köşesine yayar ve akıllı bir optik iletişim çağı oluşturur.Bunun arkasında Carefiber'in sürekli teknolojik atılımları ve yenilikçi ruhu yatmaktadır.

 

Carefiber şu anda fiber optik kablolar, fiber dağıtım kutuları ve Fttx aksesuarları için eksiksiz bir üretim üssüne sahiptir.Bu arada, aynı zamanda eksiksiz bir endüstriyel zincire ve bilimsel ve standartlaştırılmış bir sürece sahiptir.Kablolar için, standartlaştırılmış üretim operasyonları ve sıkı kalite kontrol ile sıkı ve düzenli bir üretim sistemi inşa edilmiş, sürekli olarak uluslararası lider optik kablo işleme ve ürünlere eşlik etmek için eksiksiz bir test ekipmanı seti tanıtılmıştır.Fiber optik dağıtım kutusu, muhafazalar ve çapraz kabin vb. için CFO, güçlü ürün rekabet gücü ve pazar payı nedeniyle müşterilere farklı pazarların destekleyici gereksinimlerine göre tek elden satın alma hizmetleri sağlayabilir.FTTX üretim üssü esas olarak FTTH destek tesislerine odaklanmıştır.CFO, optik fiber hızlı konektör, jumper'lardan PLC ayırıcı üretim hatlarına, kesintisiz bağlantıya ve teknolojinin farklı bölümlerinin mükemmel kombinasyonuna kadar bağımsız çekirdek teknolojisini aktif olarak araştırır ve geliştirir.Gönderilen her üründe kalite kusuru olmamasını sağlamak için ürün kalitesi gereksinimlerini işin her yönüne entegre etmek.

 

Kalite, bir işletmenin temelidir. CFO, ISO 9001 kalite yönetim sistemini, ISO 14001 çevre yönetim sistemini kesinlikle takip eder.5S, Altı Sigma ve diğer gelişmiş kalite yönetim araç ve yöntemlerini tanıttı ve uyguladı. CE, Rohs, ANATEL, CPR, vb. sertifikaları farklı pazarları ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Carefiber sadece bir malzeme tedarikçisiyle sınırlı değil, aynı zamanda müşterilere Eve Fiber için entegre ve kapsamlı çözümler sunan bir uzmandır.Müşterilere, genel yerleşim düzeninden “tek fiber” çözümüne kadar değişen, özelleştirilmiş fiberden eve çözüm geliştirmeleri sağlamak ve şehirlerin teknoloji ile ara bağlantılarını gerçekleştirmek.Her küçük ses duyulabilir, her gülümseme görülebilir, Carefiber'in dağlarda ve denizlerde yankılanan optik fiberidir.

 

Carefiber çalışanları şunlara bağlı kalır: "Mükemmel kalite" birinci sınıf bir kurumsal felsefe olabilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını aşan kaliteli ürün ve hizmetleri geliştirmeye çalışır.Akıllı üretimden inovasyona, kaliteden markaya kadar CFO, müşterinin övgü ve güvenini kazanmak ve çok iyi iş ortaklıkları kurmak için en son teknoloji ürünleri, hızlı müşteri yanıt sistemlerini kullanır.

 

Gelecekte Carefiber, fiber optik çözümlerinin birinci sınıf tedarikçisi olacak ve dünya çapında daha fazla müşteriye yüksek kaliteli hizmetler sunacaktır. Şehirdeki her optik fiberin iç içe geçmesi bilgi ekolojisini türetmekte, akıllı hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.